Декілька простих правил для збереження здоров’я зубів.

Декілька простих правил для збереження здоров’я зубів.

Правило 1: чистіть зуби двічі на день
Доведено, що тривалість чищення зубів має складати не менше 2 хв. Від тривалості залежить ефективність очищення ротової порожнини, що зменшує ризик виникнення карієсу та хвороб ясен.

 

Правило 2: оберіть правильну техніку чищення
Одним із найбільш ефективних методів чищення зубів визнано техніку Басса – розміщуйте щітку під кутом 45 градусів стосовно поверхні зубів, робіть плавні вимітаючі рухи. Жувальну поверхню зубів необхідно чистити круговими рухами.

Правило 3: користуйтеся зубною пастою з фтором
Дорослим рекомендовано використовувати зубну пасту, що містить щонайменше 1350 ppm фториду. Але якщо ви маєте підвищену чутливість зубів, не рекомендується використовувати зубні пасти з фтором.
Для дітей є спеціальні дитячі пасти. Проте діти будь-якого віку можуть користуватись сімейною пастою, якщо вона містить 1350-1500 ppm фториду. Кількість зубної пасти на щітці для дітей має бути розміром з горошинку.

Правило 4: не забувайте використовувати зубну нитку
Вона допоможе очистити важкодоступні ділянки ротової порожнини. Власне, зубна нитка потрібна не лише для того, щоб видаляти рештки їжі, але і для чистки міжзубного простору.

Правило 5: робіть заміну зубної щітки що 3 місяці
За цей час щітка зношується, втрачається пружність щетинок, тому зменшується ефективність очищення. Крім того, з часом на щітці накопичуються бактерії, що надалі можуть спричинити запалення ротової порожнини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *